Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CENTRUM OPIEKI SERENUS w Gdańsku na Ujeścisku

25 października 2019r. odbyło się oficjalne otwarcie obiektu, który zrealizowała MEGA S.A. Inwestycja ta, łącząca w sobie funkcję domu opieki dla osób starszych z przedszkolem, jest pierwszą tego typu zrealizowaną w Trójmieście.

 

 

Linia L

 

 

METRO –ruszyły pociągi testowe na odcinku Wola

Coraz bliżej zakończenia prac na stacjach metra C6 - Księcia Janusza, C7 – Młynów, C8 – Płocka, przy realizacji których swój udział ma również MEGA S.A.

W poniedziałek 07 października prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, że już w okolicach marca –kwietnia przyszłego roku stacje zostaną otwarte. Obecnie zostały uruchomione pociągi testowe.

 

 

Linia L

 

 

Forum Firm Rodzinnych 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma znalazła się w gronie laureatów  II edycji rankingu miesięcznika Forbes - Forum Firm Rodzinnych 2019.
W dniu 26 września 2019r. w Hotelu Haffner w Sopocie Prezes Zarządu MEGA S.A. Pan Andrzej Szulist odebrał wyróżnienie w kategorii firm o przychodach do 100 mln PLN w województwie pomorskim.

 

 

Linia L

 

 

PSEW - SEMINARIUM „NOWELIZACJA USTAWY O OZE I INNYCH USTAW”

W dniu 27 sierpnia 2019 r. na zakończenie pracowitego lata w branży energetyki wiatrowej odbyło się seminarium dotyczące nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii w kształcie umożliwiającym zakontraktowanie zielonej energii w 2019 r. pod nazwą: „NOWELIZACJA USTAWY O OZE I INNYCH USTAW”, w którym uczestniczył Zarząd naszej firmy.

 

Linia L

 

 

„SENIOR RESIDENCE” – „CENTRUM OPIEKI SERENUS” -– zakończenie realizacji

Z satysfakcją informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy inwestycję polegającą na budowie Centrum Opieki Serenus (- budynek mieszkalny dla osób starszych wraz z „kompetencyjnym centrum terapeutycznym” i przedszkolem w Gdańsku przy ul.Przemyskiej).

Dzięki dobrej współpracy i koordynacji  działań pomiędzy Wykonawcami a Zamawiającym  procedury odbiorowe jak również przejęcie obiektu przez Inwestora zostały przeprowadzone w sposób sprawny i solidny.

 

 

Linia L

 

 

Przyznanie Honorowego Medalu Europejskiego

Z dumą informujemy, że w dniu 12 czerwca 2019r. Przewodniczący Rady Nadzorczej naszej firmy Pan Jerzy Szulist odebrał Honorowy Medal Europejski. W imieniu Prezydenta RP medal wręczył minister Andrzej Dera.
Medal został przyznany za propagowanie idei przedsiębiorczości i idei europejskich, poruszanie trudnej problematyki gospodarczej, edukowanie, informowanie oraz rzetelne analizowanie dobrych i słabych stron przemian ostatniego 30-lecia w Polsce.
Wydarzeniu temu patronował Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club.

 

 

Linia L

 

 

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

W dniach 10-12 czerwca 2019 odbyło się w Serocku Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej na której nasza firma była jednym z wystawców.
W trakcie konferencji poza seminariami oferującymi wiedzę teoretyczną odbył się szereg praktycznych warsztatów, w których braliśmy udział jako zainteresowani tematyką.

 

 

Linia L

 

 

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY „YARIELYS RESIDENCE” W GDYNI

MEGA S.A. rozpoczyna realizację kolejnej nowej inwestycji. Jest to budynek wielorodzinny z usługami zlokalizowany w Gdyni przy ul. Abrahama.

 

 

Linia L

 

 

PRZEBUDOWA (ROZBUDOWA) STACJI UZDATNIANIA WODY ”BRZOZOWA” W GOŚCICINIE (Q = 160 M3/H) WRAZ Z OBIEKTAMI TOWARZYSZĄCYMI

Mamy przyjemności poinformować, że w ostatnich dniach odbyło się oficjalne otwarcie obiektu zrealizowanego  przez MEGA S.A. w systemie Generalnego Wykonawstwa dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z Gdyni.

 

 

Linia L

 

 

„SENIOR RESIDENCE” - budynek mieszkalny dla osób starszych

Na inwestycji Senior Residence prace wykończeniowe dobiegają końca. Obecnie trwają procedury odbiorowe, a Inwestor przygotowuje się do przejęcia obiektu.

 

 

Linia L

 

 

   MEGA S.A.      |      ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia, Poland      |      sekretariat@megasa.pl     |      T: +48 58 667 19 00, F: +48 58 667 18 88