Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„SENIOR RESIDENCE” – „CENTRUM OPIEKI SERENUS” -– zakończenie realizacji

Z satysfakcją informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy inwestycję polegającą na budowie Centrum Opieki Serenus (- budynek mieszkalny dla osób starszych wraz z „kompetencyjnym centrum terapeutycznym” i przedszkolem w Gdańsku przy ul.Przemyskiej).

Dzięki dobrej współpracy i koordynacji  działań pomiędzy Wykonawcami a Zamawiającym  procedury odbiorowe jak również przejęcie obiektu przez Inwestora zostały przeprowadzone w sposób sprawny i solidny.

 

 

Linia L

 

 

Przyznanie Honorowego Medalu Europejskiego

Z dumą informujemy, że w dniu 12 czerwca 2019r. Przewodniczący Rady Nadzorczej naszej firmy Pan Jerzy Szulist odebrał Honorowy Medal Europejski. W imieniu Prezydenta RP medal wręczył minister Andrzej Dera.
Medal został przyznany za propagowanie idei przedsiębiorczości i idei europejskich, poruszanie trudnej problematyki gospodarczej, edukowanie, informowanie oraz rzetelne analizowanie dobrych i słabych stron przemian ostatniego 30-lecia w Polsce.
Wydarzeniu temu patronował Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club.

 

 

Linia L

 

 

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

W dniach 10-12 czerwca 2019 odbyło się w Serocku Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej na której nasza firma była jednym z wystawców.
W trakcie konferencji poza seminariami oferującymi wiedzę teoretyczną odbył się szereg praktycznych warsztatów, w których braliśmy udział jako zainteresowani tematyką.

 

 

Linia L

 

 

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY „YARIELYS RESIDENCE” W GDYNI

MEGA S.A. rozpoczyna realizację kolejnej nowej inwestycji. Jest to budynek wielorodzinny z usługami zlokalizowany w Gdyni przy ul. Abrahama.

 

 

Linia L

 

 

PRZEBUDOWA (ROZBUDOWA) STACJI UZDATNIANIA WODY ”BRZOZOWA” W GOŚCICINIE (Q = 160 M3/H) WRAZ Z OBIEKTAMI TOWARZYSZĄCYMI

Mamy przyjemności poinformować, że w ostatnich dniach odbyło się oficjalne otwarcie obiektu zrealizowanego  przez MEGA S.A. w systemie Generalnego Wykonawstwa dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z Gdyni.

 

 

Linia L

 

 

„SENIOR RESIDENCE” - budynek mieszkalny dla osób starszych

Na inwestycji Senior Residence prace wykończeniowe dobiegają końca. Obecnie trwają procedury odbiorowe, a Inwestor przygotowuje się do przejęcia obiektu.

 

 

Linia L

 

 

Metro Warszawskie

Rozpoczęliśmy kolejne prace na Metrze Warszawskim , zapraszamy do odwiedzenia  strony W budowie, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.

 

 Linia L

 

Budowa kolejnego etapu osiedla Alfa Park

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy budowę następnego etapu osiedla mieszkaniowego Alfa Park o łącznej liczbie mieszkań 222. Dziękujemy za wieloletnia współpracę oraz zaufanie do naszej firmy.

 

 

 

Linia L

III Forum Operatorów Farm Wiatrowych

W dniach 13-14 marca 2019 odbyło się w Gdańsku III Forum Operatorów Farm Wiatrowych.

Dzięki partnerstwu z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej forum to zyskało status wiodącego wydarzenia w regionie Europy Środkowo-Wschodniej poświęconego zagadnieniom O&M lądowych farm wiatrowych.

FOWF to nie tylko wiedza teoretyczna, ale też szereg praktycznych warsztatów, w których braliśmy udział jako zainteresowani tematyką, oraz jako wystawca na konferencji.

 

Abstract Christmas Tree Vector Illustration

 

 

Linia L

 

 

Armwrestling World Cup 2018

W dniach 17-18 listopada odbył się w Rumi Puchar Świata Zawodowców w Siłowaniu na ręce "Złoty Tur" Armwrestling World Cup 2018 oraz "Vendetta All Stars - Rumia 2018",
Puchar Świata Zawodowców w armwrestlingu to najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa impreza w siłowaniu na ręce na świecie. Na specjalne zaproszenie organizatorów, w zawodach wzięło e udział około 200 najsilniejszych zawodników i zawodniczek z ponad 30 krajów i 6 kontynentów, w tym z Afryki, Ameryki Południowej i Północnej, Australii, Europy oraz Azji. To zawodnicy posiadający tytuły mistrza Świata, Europy, Azji, czy Ameryki. Reprezentacja Polski liczyła ponad 20 zawodników.
MEGA S.A. była jednym ze sponsorów tej prestiżowej imprezy!

 

 

 

Linia L

 

 

   MEGA S.A.      |      ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia, Poland      |      sekretariat@megasa.pl     |      T: +48 58 667 19 00, F: +48 58 667 18 88