Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Budowa Fabryki Samochodów VW we Wrześni - Lakiernia

Pierwszym etapem zadania związanego z budową Fabryki Samochodów marki Volkswagen we Wrześni była prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, który był realizowany w siedzibie inwestora w Radomiu. Następnie firma MEGA S.A. przystąpiła do prac związanych z wykonaniem konkstrukcji wsporczych na potrzeby dystrybucji energii elektrycznej w nowobudowanej fabryce samochodów we Wrześni. W ramach tych prac firma MEGA S.A.  pełniła nadzór techniczny nad wykonaniem drabin kablowych z  z instalacją kablową 15kV. Ponadto w trakcie realizacji pozostaje instalacja zasilająca wpusty dachowe, składająca się z ok. 3.000m rurek aluminiowych i ok. 4.000m przewodów zasilających oraz trasy kablowe pod instalacje E90. Wyżej opisane prace są wykonywane w większości metodą alpinistyczną pod dachem hali na wysokości 22,5-30m, tak możliwie najbardziej minimalizować uciążliwość związaną z ich prowadzeniem.

Zamawiający:

Dürr Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Września, woj. wielkopolskie
Termin realizacji: 08.2014÷obecnie

Linia L

 

 

   MEGA S.A.      |      ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia, Poland      |      sekretariat@megasa.pl     |      T: +48 58 667 19 00, F: +48 58 667 18 88